دانه رنگی ویژه پودر های شوینده
اکتبر 29, 2018

رشته صابون ویژه پودر های شوینده

معرفی

یکی از مواد مورد استفاده در خمیر پودر شوینده ،صابون می باشد که در کارایی نهایی پودر شوینده موثر است. در بعضی موارد افزایش دما در برج‌های تولید پودر شوینده باعث تخریب بخشی از صابون می گردد.از طرفی تفاوت زمان انحلال صابون و دیگر ترکیبات پودر شوینده مانع از تبدیل ساختار مصرف آن به صورت Post-Add شده است. در صورت عدم فرمولاسیون مناسب محصول Post-Add در جهت افزایش سرعت انحلال، بعد از طی دوره شستشو، صابون به صورت رسوب بر البسه شسته شده باقی می‌ماند.

رشته‌های صابون Nicestar: مجموعه نیکوپاک با ارائه رشته های صابون Nicestar نسل جدیدی از افزودنی ویژه صنایع شوینده را به بازار تولید کنندگان پودر شوینده وارد نموده که تمامی مشکلات مربوط به استفاده از صابون در فرمول پودرهای شوینده را کاملاً برطرف نموده  است .

عملکرد Nicestar در فرآیند شستشو: پودر شوینده در هنگام تماس با آب در فرآیند شستشو به سرعت باز شده و عمل می کند. در حالت معمول سرعت انحلال صابون نسبت به پودر شوینده پایین تر است، این مسئله می تواند در استفاده post-add صابون معمولی در فرمولاسیون پودر شوینده مشکل ساز شود. مجموعه نیکو پاک توانسته است با استفاده از فرمولاسیون و روش تولید ویژه سرعت انحلال این رشته های صابون را مطابق با پودر شوینده به خوبی افزایش دهد.

سرعت انحلال مناسب محصول Nicestar باعث می شود که این محصول به راحتی بتواند به صورتpost-add  مورد استفاده قرار گیرد. افزودن post-add این محصول و در کنار آن حذف صابون از فرمول اولیه خمیر پودر شوینده منجر به افزایش ظرفیت تولید پودر شوینده بدون اعمال هزینه های تولید خواهد شد. علاوه بر این اثرات تخریبی دما بر روی صابون نیز در فرآیند تولید حذف می‌گردد.

جذابیت و زیبایی ظاهری پودر شوینده: ظاهر متفاوت و امکان تنوع در رنگ محصول Nicestar باعث می شود تا این محصول علاوه بر اثرات تکنیکی خود در فرمولاسیون پودر شوینده، به عنوان یک افزودنی ویژه به افزایش زیبایی پودر نیز کمک نماید. کارشناسان فنی شرکت نیکوپاک با شناخت تمامی رنگ های مجاز در فرمولاسیون پودر شوینده امکان تولید Nicestar در انواع رنگهای مورد درخواست مصرف کننده را دارند. با توجه به اینکه وجود رشته های رنگی در تولید پودر شوینده برای مصرف کننده پودر تازگی دارد و ظاهر پودر اهمیت زیادی در تمایل مصرف کننده نهایی به مصرف دارد،Nicestar  می تواند علاوه بر کیفیت به یک عامل تبلیغاتی مناسب برای تولیدکنندگان پودر تبدیل گردد.

اثرات و کاربردها

  • افزایش قدرت پاک کنندگی پودر شوینده
  • سرعت انحلال بالا در آب
  • افزایش ظرفیت کارخانجات تولید پودر
  • افزایش زیبایی ظاهر پودر و تنوع در رنگ
  • حذف مشکل انحلال رشته‌های صابون
  • حذف مشکل تخریب جزئی‌ صابون در برج تولید پودر