نرم کننده ویژه پودر های شوینده
اکتبر 29, 2018
رشته صابون ویژه پودر های شوینده
اکتبر 29, 2018

دانه رنگی ویژه پودر های شوینده

addstar

معرفی

Addstar با فرمولاسیون ویژه، یکی از افزودنی‌های مورد استفاده در صنایع تولید پودر شوینده می‌باشد که به منظور ارائه با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول با فرمول نمک (Nacl) و پوششی از مواد معدنی با جذب بالا چون بنتونیت‌ فرموله شده است. با توجه به اینکه استفاده از کریستال‌های رنگ‌شده نمک در فرمول پودر شوینده دارای مشکلاتی چون انبارداری و کلوخه شدن به محض تماس با رطوبت، کاهش خاصیت free flow پودر شوینده، عدم نمای مناسب در پودر و نگرانی از مسائل خوردگی در محیط شستشو می‌باشد، تولیدکنندگان پودر شوینده معمولاً با احتیاط بالاتری از این محصول استفاده می‌نمایند.

کارشناسان تحقیق و توسعه مجموعه نیکوپاک با ایجاد یک پوشش مناسب از مواد معدنی با جذب بالا بر سطح دانه‌های نمکی توانسته‌اند مشکلات مورد انتظار این محصول را برطرف نموده و محصول با فرمولاسیون کاملاً ویژه و طراحی شده و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه دهند. تست‌های انجام شده در انکوباتورهای آزمایشگاهی با رطوبت بالای 70% نشان می‌دهد که Addstar توانسته‌ است در محیط مرطوب نیز خصوصیات ویژه خود را حفظ نماید.

اثرات و کاربردها

علاوه بر خصوصیت اصلی محصول Addstar دارای خصوصیات کیفی ویژه که شامل اندازه مناسب دانه‌ها، استفاده از رنگ‌های نامحلول در آب با کیفیت بالا، تنوع رنگ و درصد نامحلول پایین می‌باشد. این محصول به محض برخورد و تماس با آب، بخش حاوی پیگمنت خود را در آب رها می‌نماید. این خصوصیت در کنار استفاده از پیگمنت‌های مناسب و مورد تایید بهداشتی باعث می‌شود خاصیت لکه‌گذاری بر پارچه نداشته باشد. Addstar بعد از باز شدن در آب حداکثر حدود 20% نامحلول داشته و به علت کیفیت بالای بنتونیت استفاده شده حاوی ذرات بزرگتر از 50 میکرون نمی‌باشد.

Addstar به عنوان یک افزودنی Post-add می تواند در فرایند تولید انواع پودرهای شوینده مورد استفاده قرار گیرد. میزان پیشنهاد مصرف این محصول در نمونه های رنگی در حدود 3-1% پودر شوینده می باشد. نمونه سفید رنگ این محصول با رنگی کاملا مطابق با پودر شوینده، به عنوان یک پرکننده ویژه با قیمت رقابتی مورد توجه ویژه تولید کنندگان پودر شوینده قرار گرفته است.